Partneři

Zámečnictví Rossi

Montované haly a ocelové konstrukce.


Autopůjčovna Praha má nejlepší ceny.

Reklama - odkazy

Investiční zlato a stříbro

Investujte do zlata nebo do stříbra prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního zlata a investičního stříbra.


Vestavěné skříně STAKO

Díky vlastním výrobním kapacitám jsme schopni zrealizovat výrobu vestavěných skříní do 14 dnů od zaměření.


Specialista na zateplení fasád rodinných domů Profibau CZ

Provádíme zateplování fasád rodinných domů po celé České republice. U nás najdete nejen osobní přístup, ale také orientaci na kvalitu a detail.


Odolné a kvalitní chovatelské potřeby pro psy nejznámějších světových značek.


Objednejte si beton z pohodlí Vašeho domova. Dopravu i čerpání betonu zajistíme my.


 Moderní kuchyně Praha s doživotní zárukou na kování. Realizace do 1 měsíce od zaměření.

Dekontaminační procedury

03.09.13

Dekontaminace týká snížení nebo odstranění chemických po expozici, zejména pro kůži, oči, a rány. Dekontaminace musí začít během několika minut po takové expozici snížit akutní dermální zranění, snížit vnitřní kontaminaci, a zabránit znečišťující ostatní, ale postupy se liší. Fyzické odstranění, chemické deaktivace, a biologické deaktivace jsou tři přístupy, ačkoli latter tři není praktické.

Fyzikální dekontaminace je stejně jednoduché jako je zarudnutí nebo zaplavení zasaženou pokožku nebo materiál s vodou nebo vodným roztokem. Pracujete-li v průmyslovém prostředí, výplach očí jsou jednou z forem fyzického dekontaminační zařízení. Tento přístup odstraňuje nebo oslabuje chemické. Pro více extrémních případech, chemické třeba seškraboval, nebo absorpční činidla a omezování materiály se používají vyzvednout a odstranit skvrnu.

Chemická dekontaminace zahrnuje použití jiného non-vodný látky odstranit chemické látky. Mytí vodou a mýdlem je jeden běžným Příkladem chemické dekontaminace, a oxidace a hydrolýza jsou dvě jiné postupy. Oxidační chlorace zahrnuje aktivní chlor nebo chlornanu se alkalickém pH. Hydrolýza zahrnuje neutralizační kyseliny a zásady. Postup a chemické mění s pH, teplota, rozpouštědlo, a přítomnost katalytických činidel.

Pro většinu postupů, které využívají dekontaminační zařízení musí být v blízkosti vody a také v prostoru přístupném na nouzové jednotky. Pokud olej nebo chemické pronikla by absorbenty být použity jako první, a to vyčištění prostor musí být vyznačen páskou. Pro čištění off lidé vystaveni těmto látkám, jsou použity dekontaminační sprchy a bazény. Nádrže musí být nahuštěny, a voda uvnitř musí být omezeny na minimum a kontrolované. Po postupu, bude to voda zacházet jako s nebezpečným odpadem.

Dvě sady mytí a oplachování bazénů se doporučuje, aby se plně odstranit chemické nebo jiné cizí substance. Aby se zabránilo další zranění, jsou brýle doporučená pro pracovníky dohled nad postupy dekontaminace. Jakmile látka byla odstraněna z každého a všech prostor, osobní ochranné prostředky - ochranné brýle a dekontaminační soupravy - musí být zlikvidován správně.