Partneři

Zámečnictví Rossi

Montované haly a ocelové konstrukce.


Autopůjčovna Praha má nejlepší ceny.

Reklama - odkazy

Investiční zlato a stříbro

Investujte do zlata nebo do stříbra prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního zlata a investičního stříbra.


Vestavěné skříně STAKO

Díky vlastním výrobním kapacitám jsme schopni zrealizovat výrobu vestavěných skříní do 14 dnů od zaměření.


Specialista na zateplení fasád rodinných domů Profibau CZ

Provádíme zateplování fasád rodinných domů po celé České republice. U nás najdete nejen osobní přístup, ale také orientaci na kvalitu a detail.


Odolné a kvalitní chovatelské potřeby pro psy nejznámějších světových značek.


Objednejte si beton z pohodlí Vašeho domova. Dopravu i čerpání betonu zajistíme my.


 Moderní kuchyně Praha s doživotní zárukou na kování. Realizace do 1 měsíce od zaměření.

Čistič na laminátové podlahy

03.09.13

Když majitel domu nákupy laminátové podlahy a jsou to odborně instalován, bude společnost poskytovat speciální čistič. To by mělo být bezpečné při používání, a někdy lze objednat náhradní náplně výrobku přes podlahy prodejce. Nicméně, jeden by mohl divit, co vysavače jsou bezpečné pro laminátové plovoucí podlahy, a jak nejlépe udržovat podlahu na denní bázi. Zde budeme diskutovat, zda by se měly použít komerční čisticí prostředky ani ne, a jiné techniky pro udržení laminátovou podlahu.

Za prvé, by majitelé domů zabránit pomocí Cleaner, který je mýdlo nebo citrusů založena. Tyto vysavače se často zanechávají film, který natírá Podlahy a okrádá o její lesk v čase. Vyhněte abrazivní čisticí prostředky, a nikdy nepoužívejte drátěnku nebo jakékoliv čisticí nástroj, který by mohl poškrábat podlahu a také nudný jeho lesk a znehodnocení jeho celkový vzhled.

Pro větší skvrny a skvrny, které vyžadují vlhké vytírání, možná majitelé domů chtějí, aby zvážila tyto dvě laminátové alternativy Floor Cleaner, které jsou octa a vody nebo některé domácnosti čpavku a vody. Oba tyto nepoškodí podlahu, ale jsou účinné při snižování tuk a špínu. Při vytírání vlhkým hadrem, by majitelé domů být opatrní mop je pouze vlhké s čisticím roztokem, ale ne promočený.

Stojaté vody může dojít k poškození tohoto typu podlahy. To je způsobeno tím, podlaha má tenkou vrstvu opotřebení nad horní obrazu vrstvy (kde obraz letokruhů je), a nižší, než je to má tenký základní vrstvu podobný kartonu. Takže, může nadměrné voda dostat do této základní vrstvy v čase a způsobit nevzhledné deformaci podlahy, což může vést k potřebě nahradit slovo.

Pro suché vytírání a denní čištění, suché mop, který má elektrostatický bez hlavy, jako ti nalezený v Swiffer řadu výrobků, dělá velkou denní laminátové podlahy čistič. Pokud majitel domu žije v prostředí, které má hodně statické elektřiny ve vzduchu neustále, tento typ mopem je ideální pro přilákání nečistoty a vlasy, zajišťuje jeden není honit trosky po celé podlaze místo.

Pro většinu skvrn a skvrn, zkuste vytřít přebytečnou tekutinu ihned, takže to není vsáknout do podlahy, a použijte čistič, který je mýdlo a citrusů zdarma. Také se vyhněte vosk čisticí prostředky na bázi laminátové podlahy. Nakonec, majitele domů je nejlepší volbou je zřejmě denně zametání držet stranou nečistoty, suché vytírání, a pomocí amoniaku nebo octa a vody na mokré mop v případě potřeby.