Partneři

Zámečnictví Rossi

Montované haly a ocelové konstrukce.


Autopůjčovna Praha má nejlepší ceny.

Reklama - odkazy

Investiční zlato a stříbro

Investujte do zlata nebo do stříbra prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního zlata a investičního stříbra.


Vestavěné skříně STAKO

Díky vlastním výrobním kapacitám jsme schopni zrealizovat výrobu vestavěných skříní do 14 dnů od zaměření.


Odolné a kvalitní chovatelské potřeby pro psy nejznámějších světových značek.


Objednejte si beton z pohodlí Vašeho domova. Dopravu i čerpání betonu zajistíme my.


 Moderní kuchyně Praha s doživotní zárukou na kování. Realizace do 1 měsíce od zaměření.

Čistič na laminátové podlahy

03.09.13

Když majitel domu nákupy laminátové podlahy a jsou to odborně instalován, bude společnost poskytovat speciální čistič. To by mělo být bezpečné při používání, a někdy lze objednat náhradní náplně výrobku přes podlahy prodejce. Nicméně, jeden by mohl divit, co vysavače jsou bezpečné pro laminátové plovoucí podlahy, a jak nejlépe udržovat podlahu na denní bázi. Zde budeme diskutovat, zda by se měly použít komerční čisticí prostředky ani ne, a jiné techniky pro udržení laminátovou podlahu.

Za prvé, by majitelé domů zabránit pomocí Cleaner, který je mýdlo nebo citrusů založena. Tyto vysavače se často zanechávají film, který natírá Podlahy a okrádá o její lesk v čase. Vyhněte abrazivní čisticí prostředky, a nikdy nepoužívejte drátěnku nebo jakékoliv čisticí nástroj, který by mohl poškrábat podlahu a také nudný jeho lesk a znehodnocení jeho celkový vzhled.

Pro větší skvrny a skvrny, které vyžadují vlhké vytírání, možná majitelé domů chtějí, aby zvážila tyto dvě laminátové alternativy Floor Cleaner, které jsou octa a vody nebo některé domácnosti čpavku a vody. Oba tyto nepoškodí podlahu, ale jsou účinné při snižování tuk a špínu. Při vytírání vlhkým hadrem, by majitelé domů být opatrní mop je pouze vlhké s čisticím roztokem, ale ne promočený.

Stojaté vody může dojít k poškození tohoto typu podlahy. To je způsobeno tím, podlaha má tenkou vrstvu opotřebení nad horní obrazu vrstvy (kde obraz letokruhů je), a nižší, než je to má tenký základní vrstvu podobný kartonu. Takže, může nadměrné voda dostat do této základní vrstvy v čase a způsobit nevzhledné deformaci podlahy, což může vést k potřebě nahradit slovo.

Pro suché vytírání a denní čištění, suché mop, který má elektrostatický bez hlavy, jako ti nalezený v Swiffer řadu výrobků, dělá velkou denní laminátové podlahy čistič. Pokud majitel domu žije v prostředí, které má hodně statické elektřiny ve vzduchu neustále, tento typ mopem je ideální pro přilákání nečistoty a vlasy, zajišťuje jeden není honit trosky po celé podlaze místo.

Pro většinu skvrn a skvrn, zkuste vytřít přebytečnou tekutinu ihned, takže to není vsáknout do podlahy, a použijte čistič, který je mýdlo a citrusů zdarma. Také se vyhněte vosk čisticí prostředky na bázi laminátové podlahy. Nakonec, majitele domů je nejlepší volbou je zřejmě denně zametání držet stranou nečistoty, suché vytírání, a pomocí amoniaku nebo octa a vody na mokré mop v případě potřeby.