Partneři

Zámečnictví Rossi

Montované haly a ocelové konstrukce.


Autopůjčovna Praha má nejlepší ceny.

Reklama - odkazy

Investiční zlato a stříbro

Investujte do zlata nebo do stříbra prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního zlata a investičního stříbra.


Vestavěné skříně STAKO

Díky vlastním výrobním kapacitám jsme schopni zrealizovat výrobu vestavěných skříní do 14 dnů od zaměření.


Specialista na zateplení fasád rodinných domů Profibau CZ

Provádíme zateplování fasád rodinných domů po celé České republice. U nás najdete nejen osobní přístup, ale také orientaci na kvalitu a detail.


Odolné a kvalitní chovatelské potřeby pro psy nejznámějších světových značek.


Objednejte si beton z pohodlí Vašeho domova. Dopravu i čerpání betonu zajistíme my.


 Moderní kuchyně Praha s doživotní zárukou na kování. Realizace do 1 měsíce od zaměření.

Ekologicky šetrné a přitom cenově dostupné bydlení

03.09.13

Již po desetiletí se, cenově dostupné bydlení obhájci pracuje přesvědčit volené úředníky a veřejnost, že dostupné bydlení je dobré i pro společnost přínosné zeširoka. Oni ukázali na studie, které ukazují, že s nízkými příjmy bydlení posiluje ekonomiku, a když je to postavené dobře, může skutečně zvýšit pozemků a domů hodnot v oblasti. Nyní, mají něco jiného přidat do seznamu - Zlepšování životního prostředí.

Tento týden, město Topeka, Kansas oslavila otevření nového dostupného bytové výstavby tzv. Echo Ridge. Nejen, že se domy ceny pro nízké až středně-příjmy rodin, ale jsou také zelené.

Celkem 66 ekologických jednotek byly vyvinuty pomocí daňové úlevy a financování z amerického zotavení a Reinvestování zákona v roce 2009. Každý domovský zahrnuje zařízení ENERGY STAR a příslušenství, a low-vodní použití příslušenství. Střešní krytina je reflexní, což snižuje povrchovou teplotu střechy až o 100 stupňů, udržet budovy chladič a snižuje potřebu klimatizace. Odhaduje se, že reflexní krytina může snížit klimatizace využití o 10 až 15 procent.

Kromě krytiny, jsou okna v Echo Ridge prosklené, což znamená, že jsou duální panel, a každý panel je opatřen mikro-tenký film, který odráží slunce a teplo. V létě, to znamená, že uvnitř domu zůstává chladnější, a v zimě, prosklené a izolovaná okna udržet více teplo palců okny lze omezit vytápění a chlazení o 10 až 50 procent.

Echo Ridge vytápění a chlazení jsou také uzemnit zdrojů. To znamená, že stavby jsou vybaveny geotermálních systémů, které používají v ustáleném teploty pod zemí k vytápění a chlazení na budovy. V létě, je horký vzduch z budov čerpána (přes uzavřené smyčky pole potrubí) dolů do Země, kde nižší teploty chladný vzduch, takže to může být čerpána zpět do budovy. V zimě, je zpracované obrátil, a teplejší vzduch je vytáhl z hluboko v podzemí na vytápění budov. Tento systém sám zbavuje budovu téměř zcela z jeho potřeby fosilních paliv (ropa a zemní plyn).

Kromě fyzikálních vlastností budov Echo Ridge, jsou důvody upravené pomocí různých porosty že odstín více než 50 procent z zpevněných prostorů. Stínování pomáhá udržovat budovy v pohodě, snižuje erozi půdy, a podporuje celou řadu volně žijících živočichů, který přispívá k ochraně před škůdci a hmyzem řízení.

Tento unikátní, inovativní projekt je důkazem toho, že cenově dostupné bydlení může být moderní, přístupnou a šetrné k životnímu prostředí, aniž by došlo přemrštěné náklady na výstavbu. Fred Bentley, který je Kansas bydlení Resources Corporation (KHRC) nájemního bydlení ředitel věří, Echo Ridge může sloužit jako model pro ekologicky šetrné budovy, a vzdělávací nástroj pro cenově dostupné bydlení vývojáře.